foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Slovo starosty: Pokud máte zájem o setkání s občany naší obce, přijďte do našeho klubu "Na radnici". Zde máte možnost podiskutovat společně s ostatními o problémech obce a posedět se starostou :-)

Obec Poustka

oficiální stránky obecního úřadu

Facebook

Živý kraj
Projekt vytvořen ve spolupráci s Karlovarským krajem

Kterákoliv fyzická nebo právnická osoba může žádat Obecní úřad Poustka o informaci ústně, písemně nebo prostřednictvím elektronické pošty. Žádost o informaci musí být jasně formulována, aby bylo zcela zřejmé, která informace je požadována.

Žádosti o informace přijímá:

 

Obecní úřad Poustka ( ústně, písemně, e-mailem)

adresa: Poustka 33, 350 02 Cheb

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Obec má za povinnost poskytnout žadatelům všechny informace vztahující se k výkonu samostatné nebo přenesené působnosti výkonu státní správy s výjimkou: informací, jejichž poskytnutí vylučuje zvláštní zákon utajovaných skutečností informací, které se týkají ochrany osobnosti a soukromí informací, jež by ohrozily obchodní tajemství informací o majetkových poměrech osob, které byly získány na základě zákonů o daních, poplatcích a sociálním zabezpečení vnitřních pokynů a personálních předpisů OÚ .

Pravidla vyřizování stížností (pdf)


Příjem žádostí a další podání:

 

Podání žádostí, stížností, návrhů, podnětů vyřizuje:

Obecní úřad Poustka – ústně, telefonický, písemně, e-mailem

adresa: Poustka 33, 350 02 Cheb

tel. +420 354 595 316

e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.